Connect with us

5. díl, Slog na nový rok (2. část)

SLOG

5. díl, Slog na nový rok (2. část)

SLOG i na nový rok!

Ahoj všem, kdo k nám opět zavítali! Pokud Vás přivádí SLOG, tak jste tu správně, neboť na nový rok jsme nezáhaleli a nahráli jsme opět dlouhý počin. Po 1. polovině poslední 5. epizody tak přinášíme jak jinak než její pokračování!

Nalaďte se a přidejte se k našim šíleným zážitkům a historkám. V této druhé části pátého dílu jsme pokračovali v debatě o rozdílech mezi muži a ženy. Dále jsme probrali témata jako: soukromí v dnešní době, novoroční předsevzetí, převody peněz, kryptoměny a mnoho dalšího!

Kromě MixCloudu jsme nově na Youtube, takže Slog teď můžete poslouchat ještě snadněji. Najdete nás i v Apple Podcasts, takže pokud jsou zde zvědaví fanoušci na svém jablečném zařízení, tak mají možnost stahovat zdarma: SLOG na Apple Podcasts!

Za celý team Slog podcastu Vám přejeme úspěšné dny a na příště si nachystejte dobře uši, neboť se chystá něco speciálního! Pokud se Vám tento díl líbí, přidejte se na naši fanpage na Facebooku a napište nám. Můžete nás zastihnout i na e-mailu slog.podcast@gmail.com. Oceníme vše! 😉

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

four × three =

LeaD Music Player

Advertisement

D-Toc

LB

LeaD

To Top